Back to All Events
Отиваме при своя учител свами Ниранджанананда в Бихарската школа по йога и през юли няма да провеждаме курсове.
Оставаме винаги ученици, стремейки се да ставаме все по-добри във всичко, което правим, да споделяме, служим и вдъхновяваме.
Ще пием с пълни шепи от извора и ще се радваме да се видим отново през август - на семинара в Юндола със свами Мудрарупа или в залата ни, макар и с ограничени занимания, за да ви предадем частичка от вдъхновението и учението на традицията.
Очаквайте скоро есенния график с разнообразни курсове, свежи идеи и още повече възможности за потапяне в необятния океан от знание и мъдрост, които йога предлага.